Полицијата од тајландскиот град Фицанулок пред некој ден уапсила три лица поради интимни односи на јавно место.

ИМАА ТРОЈКА СРЕДЕ МОСТ, ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Луѓето во неверување ГИ СНИМАА, веднаш реагираше полицијата (ФОТО)

Имено, двајца Тајланѓани и една Тајланѓанка се „фатени“ на фреквентен пешачки надвозник во близина на училиштето, а локалните медиуми објавија дека насилниците се казнети со по 500 бати, што е околу 13,62 евра.

Полицијата открила дека надвозникот не е само за преминување, откако еден од околните жители објавил експлицитни докази на Фејсбук, а на местото на развратот пронашол перници и ќебиња.

„Откако фотографијата стана вирална, полицајците од станицата Mueang Phitsanulok ја проверија снимката од надзорната камера и открија дека трите лица имале секс. Тие додадоа дека се менуваат“, се вели во својата статија на веб-страницата „Tayger“.

Последователно, во јавноста беше објавено дека се работи за бездомници зависници од дрога.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK