Ќерките на пејачката Јелена Карлеуша имаат се што ќе посакаат, живеат во луксузна вила на Дедиње, а нивните успешни родители им овозможуваат детство кое е повеќе од безгрижно.

А дали некогаш сте се запрашале како изгледа собата на пејачката додека била млада и не мажена девојка.
Популарната пејачка израснала во скромни услови, а после разводот на родителите живеела заедно со мајката Дивна во скромен стан во Новиот дел на Белград.

Како секое просечно семејство на нив им било важно само да биде дом исполнет со љубов и среќа.
Пејачката во една емисија во 1988 година покажала како изгледа нејзиниот простор и детска соба, погледнете.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK