Пејачката Јелена Карлеуша повторно покажа зошто е број еден на овие простори кога е во прашање модата, пренесуваат српските медиуми.

Пејачката често знае да експериментира со својот стил, па многу често можеме да ја видиме во изданија од кои здивот на момент престанува, а истото се случило и овој пат кога таа сподели најнови фотографии на Инстаграм.

Овој моден детаљ сите жени ќе го посакаат во плакарот – Карлеуша позираше од позади истакнувајќи го задникот

Имено таа споделила фотографии како позира во бел фустан и високи бели потпетици од кои многу жени посакаа веднаш да ги имаат во својот плакар, а чинат вртоглави 1362 евра и се од брендот „Saks Fifth Avenue“.
Позирајќи од позади таа го истакна задникот, но и покажа дека не носи градник на себе.

-Она е доказ дека можеш да пројдеш низ пекол и повторно да останеш ангел, напиша Карлеуша под фотографиите на Инстаграм.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK