Пејачката Ана Николиќ ретко кога изнесува детали од својот приватен живот, особено од семејството, но овој пат проговори за својот дедо кој имал проблем со алкохолот.

-Јас сум единствената личност која ја блокирав мојата баба во телефонот! „Бабо идеш на блок неколку дена“. Ми ѕвони и ми вели: Кога ќе пееш? Сакам да умрам кога ќе пееш нешто? Жената ми се јавува по 70 пати во денот. Луѓето почнаа да мислат дека ми е некое момче. Јас и велам дека телефонот нешто не ми работеше кога ја блокирав. Замислете секој ден ги слушам нејзините прикаски, вели пејачката и открила дека нејзиниот дедо имал проблеми со алкохолот поради што сопругата го оставила.

ПОРОКОТ МИ Е ВО ГЕНИТЕ: Оваа личност умре од алкохолот, а јас носам негова ДНК, Ана Николиќ со шокантна исповест – баба ми ја блокирав, мајка ми ја избркав од станот!

Таа додава дека нејзината баба се развела кога никој не се разведувал.
-Се разведе бидејќи дедо ми беше алкохоличар, јас сум тој дедо, тој човек умре од алкохолот. Беше вага во хороскоп како и јас, јас верувам во тоа дека носам негови гени, се обидов да го избегнам тоа но не можам. Секогаш се враќаш на некој стар модел, оваа моја ДНК се помешала со некоја друга ДНК, што да правам, вели пејачката во емисијата „Магизин Ин“.

Инаку пејачката неодамна ја избркала и својата мајка од станот само поради алкохолот.
-Ана ја викнала својата мајка на ручек, а кога отворила шампањ за да наздрават двете, мајката на пејачката започнала вербално да напаѓа дека повторно се вратила на старата завист. Ана сите започнаа да зборуваат дека повторно пиеш, даваш интервјуа пијана, на социјалните мрежи коментираат, и велела својата мајка, открива извор близок до пејачката, а потоа додал дека Ана на крајот ја избркала својата мајка од станот.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK