Турската ѕвезда „Озџан Дениз“ секогаш се труди да ги сподели своите емотивни вести и фотографии со следбениците на социјалните мрежи, за разлика од многу ѕвезди кои се прилично приватни.

Извори од турскиот печат открија дека турската ѕвезда Дениз ја запросил својата нова девојка, иранскиот дизајнер Самар Дадгар, претходно оваа недела.

Според изјавите на иранскиот дизајнер, венчавката никогаш не била закажана, но нема да биде ова лето.

Претходно, актерот ја објави врската со дизајнерот „Самар Дадкер“, каде на „Инстаграм“ објави нивна слика додека таа му приоѓа и го гледа со љубов додека тој и праќа романтична порака во која вели: „Јас сум во твоите очи повторно“.

Дизајнерката со иранско потекло е 23 години помлада од турската ѕвезда, што е голема разлика во годините меѓу нив, бидејќи тие беа на врвот на социјалните мрежи за оваа голема разлика во години.

Во текот на претходните месеци, пред да се објави оваа врска, Озџан беше главна тема на социјалните мрежи по проблемите меѓу него и неговата поранешна сопруга и мајката на неговиот син, „Октан“, вклучително и видео клип кој беше обелоденет во кој се појавила расправија пред куќата на неговата поранешна сопруга, која го удирала, му удирала шлаканици и му ја искинала кошулата.

By filip

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK