Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, објави провокативна фотка во секси долна облека на Инстаграм.

И додаде дека мора да се врати во форма и да има тело како кога вежбала секој ден.

(Фото) Мелита објави слика на која е скоро гола и ги израдува фановите

By filip

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK