Даниела Кун, популарна тиктокерка која почна да објавува на таа платформа во септември 2022 година и оттогаш собра 188 илјади следбеници и речиси три милиони лајкови, неодамна ги изненади своите фанови со објава во која покажа како изгледала во раното детство.

СИТЕ СЕ ВО ШОК КОГА ЌЕ СФАТАТ ДЕКА ДАНИЕЛА БИЛА МАЖ: Покажа како изгледала во минатото, РЕАКЦИИТЕ СЕ ДРАМА

Даниела открила дека некогаш била момче, личност заробена во погрешно тело.

„Почнав со транзиција пред речиси десет години, кога имав 13 години“, изјави таа.

Досега нејзината објава собра повеќе од 10 милиони прегледи и повеќе од 17 илјади коментари, а интересно беше да се забележи колку луѓе се сеќаваат на Килијан Мбапе , напаѓачот на Пари Сен Жермен и француската репрезентација.

@deestinyballs Yk we gotta match #mycar #lexus #car ♬ original sound – Low Fro Photography

@deestinyballs I was so cute #lgbt #glowup ♬ original sound – Tylzr

Имено, Мбапе на многумина им падна на памет токму поради фактот што до неодамна беше во врска со трансродовата жена Инес Рау.

„Како и да е. Сè уште сум луд по тебе“, рекол еден од верните следбеници на Даниела.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK