Ги кријат недостатоците: Три модели на костими за капење во кои Лила Филиповска изгледа како најпознатите светски манекенки

Лила за ПРВПАТ проговори за Канцерот – водителката покажа како изгледа БЕЗ ПЕРИКА
И покрај сите проблеми, Лила изгледа прекрасно, а со новата фризура – БОЖЕСТВЕНО! На саемот за венчавки го украде шоуто!
Еве зошто Лила е ФАТАЛНА ЖЕНА – во ова жешко издание изгледа НЕВЕРОЈАТНО, многу дами можат само да и завидуваат!

Неодамна откри сé за својата болест, а сега со ова фатално издание ВООДУШЕВИ

Лила изгледа неверојатно и во шестата деценија од животот – убавата водителка во фатално издание, цела плажа гледа во неа
Конечно откриено со кого Лила ужива на едно од најубавите и НАЈЛУКСУЗНИТЕ места на светот – ќе се изненадите (фото)

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK