Познатата пејачка и текстописец Емина Јаховиќ се појави на јавната сцена на почетокот на 2000-тите години и оттогаш доживеа вртоглави успеси, како во регионот, така и во Турција, каде што стекна огромна популарност со бракот со нивниот познат поп пејач Мустафа Сандал.

Емина Јаховиќ ја откри тајната за нејзиниот изглед

Пејачката неодамна наполни 41 година, а се повеќе време поминува на одржување на нејзината заводлива фигура. Таа во една прилика ја откри тајната на нејзиниот атрактивен изглед.

Еднаш месечно гладувам. Тоа го правам некое време. Не јадам точно 48 часа“, изјавила Емина за регионалните медиуми. Како што вели пејачката, на овој начин таа се ослободува од бројните токсини во телото.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK