Две натпреварувачи на ММА борба ги покажаа нивните голи гради, пред и по борбата.

„Ова е причината зошто го сакаме женскиот спорт“, напиша еден корисник на социјалните мрежи.

Инкд Дори и Карина Педро беа дел од демо-дубл натпреварот помеѓу инфлуенсерите. Тие го претставуваа тимот на еротски модели, кога ги покажаа градите пред и по нивната ММА борба на Clash of the Stars во Прага за време на викендот.

Two fighters fall in love at the face off! pic.twitter.com/qgAoxblL17

— Boxing Kingdom (@BoxingKingdom14) March 15, 2023

@koreanjewcrypto you haven’t seen the best part yet pic.twitter.com/BYhB4e36uf

— Pulsechain.god (@cryptotrade2023) March 16, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK