Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи со својата најнова објава.

Таа за својот последен настап во Австрија носеше проѕирен комбинезон, а најинтимните места ги прекри со златни детали. Бујните гради ги „сокри“ со ѕвезди, а задниот дел со минијатурна танга.

Обожавателите го пофалија нејзиниот изглед, но и шминката.

„Какво тело имаш, се ти одговара“, „Бомба“, „Па ти си вистинска ѕвезда“, „Навистина, златна жена“, се само дел од коментарите кои се наредени под нејзината објава.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK