Одбојкарката Винифер Фернандез пред неколку години ги воодушеви посилниот пол, а една поза од одбојкарското игралиште го привлече вниманието на мажите кои внимателно ја следат нејзината кариера.

СЕ ПОЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД НАЈПРОВОКАТИВНАТА ОДБОЈКАРКА – НЕМА НИШТО НА СЕБЕ

Набрзо „страстите“ стивнаа и таа „исчезна“ од јавноста, но сега повторно се појави. Оние кои ја следат на социјалните мрежи се израдуваа кога таа конечно, по речиси една година отсуство, повторно ја објави фотографијата.

Без ниту едно парче ткаенина на себе, позираше и ги разнесе сите.

Таа со својот атрактивен изглед го привлече вниманието на светската јавност, па девојката од Доминиканската Република преку ноќ стана сензација благодарение на својата убавина.

Во 2019 година, Винифер во интервју изјави дека го смета видеото за несакано внимание и рече дека не користи социјални мрежи.

Дали да и се верува?

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK