Таа изјави дека го одбила, а набрзо добила многу нови следбеници на Инстаграм.

Лили Ермак е убава Русинка која пред неколку години ја шокираше јавноста кога откри дека и се додворува Кристијано Роналдо.

РУСКА БОМБА: Жешката Лили тврди дека го одбила Роналдо (ФОТО)

Таа тогаш изјави дека го одбила, а набрзо добила многу нови следбеници на Инстаграм.

Неколку години подоцна оваа мајка сè уште доминира на оваа социјална мрежа.

Лили не се двоуми да објави провокативни и секси фотографии и покрај тоа што ја исполни својата улога на мајка.

Таа има над 1.700.000 следбеници на Инстаграм и нема сомнеж дека оваа бројка ќе продолжи да расте.

Таа има и профил на популарната страница „Fansly“ каде фановите плаќаат за да ги видат нејзините разголени фотографии и видеа.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK