Ирина Шаек ги запали мрежите објавувајќи фотографии и видеа во најевтиниот костим за капење на светот. Коментарите на мрежите само се слеваат!

Една од најубавите жени на светот, Русинката Ирина Шаек (37) со својата најнова објава направи хаос на социјалните мрежи. Манекенката по која мажите воздивнуваат ширум планетата објави на Инстаграм неколку слики и кратко видео кое за само неколку часа „собра“ над половина милион лајкови.

Убавицата, која неодамна се смири со таткото на нејзината ќерка, холивудскиот актер Бредли Купер, се фотографираше во најминијатурен костим за капење, покажувајќи неверојатна фигура на 38-годишна возраст. Парчињата ткаенина и го прекриле меѓуножјето, а градите едвај и биле прицврстени во нешто „поспортски“ модел на костим за капење .

Погледнете како Ирина изгледа практично „како од мајка родена“…

И иако злите јазици се обидоа да го оспорат нејзиното совршенство, коментирајќи дека сите манекенки користат филтри и дека по природа сигурно не изгледаат така, Русинката ги демистифицирала со видео кое ја прикажува вистинската слика на нештата. И, да, Ирина и во реалниот живот изгледа како милион долари! Фановите на Шајкова веднаш „скокнаа“ да ја бранат нејзината чест на мрежите, па ги замолкнаа злосторниците:

„Ова не е фотошоп, погледнете го видеото. Можете да плукате до срце, но таа е божица “, напишале тие.

Коментарите на мрежите постојано доаѓаа, а една корисничка напиша дека нејзината објава е „куративна“.

„Мора да се види кога надвор е мрачно и врне. Инстантно подигање на расположението“.

Костимите за капење што ги носи руската манекенка се апсолутен тренд за сезоната лето 2023 година, а креатор на слични модели е некрунисаната кралица на „голотијата“, Емили Ратајковски. Погледнете дел од нејзините модели кои со повеќе од задоволство ги рекламира.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK