Војаж: Не треба да бидам пример за младите генерации, не сакам ќерка ми да биде како девојките од моите песни

Моментално е најактуелен на Балканот а веќе почнува да ја освојува и Европа, самата негова појава создава тотална еуфорија и кај жените и кај мажите, и кај помладите и кај постарите. Војаж ексклузивно за Бекстејџ открива дека не е вистински пример за младите генерации, не сака неговата ќерка да биде како девојките за кои пее во неговите песни, а неговиот син криминалец.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK