Оние кои се редовни посетители на нејзниниот Инстаграм профил, знаат дека кај Накова често може да се исплакнат очи со фотки на кои е во минијатурни бикини или модели на облека што не баш секоја би можела и би имала храброст да ги облече.

Кога ќе ја видите раскошната убавица во секси долна облека од црна или бела свила и тантела, всушност ќе посакате Александра Накова да биде принцезата од вашите еротски соништа!

Гигантската силиконска предница, дел кој мајката природа и го дала, а естетската хирургија останатото го надополнила, кои покрај ангелскиот лик, овој пат покриен со големи сончеви очила и долгите нозе ја красат црно-белата колекција

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK