Дури и оние кои не се редовни гледачи на утринската на Канал 5 телевизија, знаат да се задржат на каналот кога се емитува, а за тоа е заслужна познатата водителка Милена Антовска- Станковска.

Милена се врати пред камерите на работна позиција, откако и заврши деветмесечнот породилно отсуство.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK