Со помош на ова мени Марија Шерифовиќ ослабната 7 килограми за само еден месец. Многумина ја прашувале како се храни сега, па пејачката одлучила да го открие менито во својот нов блог.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK