Во едно повторно објавено интервју од 2013 година, кое стана многу популарно на социјалните мрежи, Обри Плаза тврди дека режисерот ја принудил да мастурбира пред камера во соба полна со мажи, пишува магазинот Page Six.

СЛАВНАТА АКТЕРКА ИСКРЕНО ЗА ЖЕШКА СЦЕНА: ВО СОБА ПОЛНА СО МАЖИ ГО ПРАШАВ РЕЖИСЕРОТ ШТО ДА ПРАВАМ – МА*ТУРБИРАЈ

Обри Плаза се појави во шоуто на Конан О’Брајан во 2013 година за да ја промовира неверојатната романтична комедија на Меги Кери, „The To Do List“, која го следеше средношколскиот лик на актерката додека таа сакаше да „сработи некои работи“ пред да замине на колеџ.

Кога водителот Конан О’Брајан ја праша својата гостинка за сцената во која таа мастурбира, Плаза тврдеше дека Кери, поранешната сопруга на Бил Хејдер, побарала од неа да се вклучи во споменатиот чин.

„Во сценариото прочитав дека – Бренди мастурбира“, објаснила тогаш 38-годишната ѕвезда на филмот.

„Во мојата глава замислив прекрасна сцена во која може да се види само мојата рака како полека излегува од кадарот. Секако, кога се појавив, камерата беше поставена на таванот“, се изненадила Плаза и додала: „Бев во долна облека и маица со знак за Бил Клинтон, а имаше еден куп старци кои пушеа цигара, знаете, филмски тимови“.

Видно вознемирена го прашала директорот што да прави, а таа добила едноставен одговор – „мастурбирајте“.

„И да, почнав да се допирам“, објаснила Обри Плаза, повторувајќи дека камерата и го „фатила целото тело“, на кое не се гледаат нејзините интимни делови.

Пред десет години, среде промоција на филмот, Плаза на американските медиуми им објасни дека „сцената на мастурбација барала најмногу нерви“ за неа, додека режисерот не се огласил за снимањето на оваа ризична сцена.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK