Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно е бремена и ужива во секојдневните рутини со сопругот Бастијан Швајнштајгер.

Таа денеска на социјалната мрежа Инстаграм откри како изгледа нејзиниот ден. Денот го започнаа со кафе без кофеин и здрави палачинки. Тие се смешкаа, а таа трудничкиот стомак го покри со широка кошула.

Бремената Ана ужива со Бастијан: Нејзината убавина е уникатна, а ова скапо парче го привлече вниманието на сите! 

Иако и двајцата беа скромно облечени, многумина забележаа дека Ана има чанта од колекцијата на еден од најскапите брендови.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK