Колумбијците го изгубија умот поради полицајка, целосно подготвени да го игнорираат законот за таа да ги „изведе пред лицето на правдата“.

Од оваа жешка полицајка секој сака да добие казна

Полицајката има 28 години и е ѕвезда на социјалните мрежи.

Како што пишува британски The Sun, само видеата на кои таа танцува во бикини имаат повеќе од милион прегледи.

„Треба да сакаш жена во униформа“.

„Секоја недела добивав билет за брзо возење“.

„Уапсете ме ве молам“, се коментарите со слична содржина.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK