Во Лидл во Лесковац пак се испотепаа. Снимена нова тажна ситуација кога муштериите, најмногу пензионери, се тепале за свинска плешка од 400 динари на распродажба, па дури почнале да се удираат со чадори, пишува сајтот „Решетка“.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK