Имено, „OnlyFans“ е страница за возрасни каде се објавува ekcплицитна содржина и се споделуваат провokaтивни фотографии но,

за да ги погледнете истите треба да се претплатите за одредена сума, па така ова стана нов популарен „тренд на заработка.“

Теодора во една прилика откри дека преку оваа страница за возрасни комуницирала со повеќе познати јавни личности од Македонија како пејачи политичари. Погледнете

The post Кои јавни личности се претплатени кај Теодора Мартиноска на OnlyFans? appeared first on .

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK