Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ му е голема поддршка на синот Вељко во неговиот приватен и професионален живот.

Така беше и вчера кога таа отиде на боксерски меч заедно со својата снаа Богдана Ражнатовиќ која за некое време ќе го донесе на свет второто внуче на пејачката.

Цеца ја откри Богдана – ја фотографираше додека се возеа во автомобилот, па сите видоа каква трудница е нејзината снаа

Цеца објави видео додека се возат во автомобилот на задното седиште, а двете облечени во бело не ја спуштаа насмевката од лицето.
Она што сите го забележаа е дека Богдана блеска на крајот од својата бременост, додека Цеца едвај чека да стане баба по втор пат.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK