Старлетата и поранешна учесничка на „Парови“ Сандра Медуза, која си го даде тој прекар, остана запаметена по многу лапсуси и за тоа зборуваше цел Балкан.

Имено, таа веќе некое време не се појавува во јавноста, а новите фотографии покажуваат дека речиси целосно го променила личниот опис со естетски корекции.

Медуза споделува провокативни фотографии на страница за возрасни каде се плаќа за таква содржина.

Таа секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни кадри и разголени фотографии.

За неа зборуваше цел Балкан, а сега е на страниците за возрасни – еве како изгледа сега Медуза

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK