Дениз Ричардс, поранешната сопруга на Чарли Шин, гостуваше на шестиот интернационален фестивал „Canneseries“ во Кан, а присуствуваше и на забавата за премиерата на продолжението на серијалот „Paper Empire“ во режија на Роберт Гилингс.

Актерката ја игра една од главните улоги во оваа ТВ серија, а на црвениот тепих убедливо го привлече целото внимание кон себе поради скандалот што го приреди. На забавата се појавила со сопругот Арон Фајперс, а потоа на светот му приреди три вистински шокови.

Првиот шок бил тоа што таа не носела долен веш, а тоа јасно и со намера им го покажа на сите. Вториот шок бил повеќе од експлицитниот бакнеж кој сопружниците го размениле пред сите на црвениот тепих. Таа во еден момент го извадила јазикот и се препушти на страстите, а третиот шок предизвика огромно внимание на целата јавност.

Дениз го поместила фустанот и ги покажала најинтимните делови од нејзиното тело. Тоа го направила додека се шетала со режисерот на серијата кој не можел да го сокрие своето чудење. Таа потоа ја полекла облеката додека позирала со својот насмеан сопруг.

Светските таблоиди и магазини овој момент го нарекоа како – „Скандал на годината!“, додека фотографиите покажуваат дека ваквата несреќа не се случила случајно.

Дениз Ричардс пред неколку месеци изјави дека е активна и на платформата за возрасни Only Fans заедно со нејзината ќерка Семи Шин.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK