Македонската фолк-пејачка се разголе на плажа и покажа што поседува.
Гавазова го откри своето тело – ремек дело, нејзините фанови беа воодушевени.

Фолк-пејачката Сузана Гавазова важи за една од најубавите, но и најзгоздните македонки пејачки, која освен со стас, публиката ја освои со неверојатниот глас.
Долги години е дел од македонската фолк-сцена, но уште од самиот почеток се стекна со голема популарност.
Денес е сопственичка на многу хитови без кои не може да се замисли ниту една прослава во Македонија.Важи а голем професионалец и максимално е поветена на својата работа.
Посветеноста, работата и вложениот труд вродуваат со плод кај неа, па е една од најангажираните пејачки кај нас.

Слободното време секогаш го поминува со најблиските.
Нејзина најголема инспирација и мотив да продолжи напред кон успехот е нејзиниот сопруг Јасмин и нивните две ќерки Селена и Емили.

Кога ќе ја видите Гавазова никогаш не би помислиле дека е мајка на две деца.
Пејачката има фантастична линија, а тоа се должи на редовните тренинзи.

Во моментов е на турнеја во Австралија, па одлучи корисното да го спои со убавото.
Пејачката по многуте настапи одлучи да се опушти на плажа.

Гавазова се соблече во бикини и го покажа своето совршено тело. Погледнете:

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK