Пејачката Анабела Атијас неодамна се врати на сцената и објави нова песна. Сега ги загрижи овожавателите откако објави дека е во болница.

Таа и нејзината ќерка Луна на Инстаграм објавија фотографија од пејачката на која се гледа како прима инфузија.

Анабела заврши во болница

-Во болест и во здравје“, напиша пејачката на оваа социјална мрежа.
Инаку, Луна и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ за неколку месеци ќе станат родителите на уште една ќерка.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK