Aктерката за возрасни, Анџела Вајт, открива како гледа на себе и на најдолгата интимна врска која некогаш ја доживеала…

Тоа беше мојот најдолг интимен однос и не планирам да застанам | Ѕвезда од филмовите за возрасни поради сцена ќе го загубела животот

Анџела Вајт (37 г.), една од најпознатите актерки на филмови за возрасни, која снимила преку 900 интимни врски, го откри превезот зад нејзината професија и дека не е сè како што изгледа во популарната индустрија.

Таа всушност не е љубителка да се гледа себеси во акција, го признава тоа, но и по 900 снимени сцени (филмови) не планира да застане тука. Таа неодамна се сврте кон уредување на сопствената содржина. Но, и покрај тоа што таа осови бројни награди, вели дека всушност мрази да се гледа себеси во акција.

„Го уредував моето големо дело, односно филм за возрасни, кој освои бројни награди и ми беше толку драгоцен затоа што го пропуштив целото лето. Сите беа надвор и уживаа, прскаа покрај базенот, додека јас бев во темна соба, без да ги спушти ролетните, ја монтираше сопствената видео-снимка. Прилично е страшно да се погледне во мојата сопствена порнографија и да се видат овие лица што ги правам“, открила таа за време на интервјуто за подкастот Only Stans.

Таа открила и дека нејзиниот најдолг однос траел шест часа и не бил снимен.

„Најдолгиот однос што некогаш сум го имал беше околу шест часа“, признала таа. А за потсетување, Анџела поради сцената која траела цел час завршила во болница.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK