Месец: м.г

Анастасија ја доживеа судбината на мајка си: Пејачката скршена од болка зборуваше за загубата на бебето

Вчера Немања Гудељ ја објави тажната вест дека тој и Анастасија Ражнатовиќ го изгубиле бебето кое го очекуваа во септември, а пејачката веднаш се повлече од социјалните мрежи. Цеца Ражнатовиќ…

Гранд ѕвезда ослабна 100 кг., па се соблече во бикини – неверојатна трансформација на младата пејачка

Горда на својот изглед покажа како изгледа во костим за капење и ги воодушеви ситеКако наближува топлата сезона, така и на социјалните мрежи познатите дами се почесто објавуваат фотографии во…

По тажната вест за Анастасија, Цеца се појави во Гранд – нерасположена и во црно од глава до пети

Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ само еден ден откако се дозна дека нејзината ќерка го изгуби бебето. Вчера многумина беа шокирани кога момчето на Анастасија,…

Старец фрла кученца во ендек, момчињата ги спасуваат – шокантно видео што го потресе целиот Балкан

Маж врза две кученца во вреќа и сакаше да ги фрли, момчињата се појавија во вистинскиот момент. Оваа глетка никого не остави рамнодушен.Еден постар маж се обиде да се реши…

Ја раситнува шестата деценија: Маја Панчева СЛАВЕШЕ РОДЕНДЕН – ќерките објавија нејзини досега НЕВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ

Честитки пристигнуваат од сите страни, се слави во семејството Панчеви. Ќерките на македонската пејачка споделија нејзини досега невидени фотографии и ја воодушевија публиката. Времето како да запрело за Маја Гроздановска…

Радувајте се, ќе има пари: JУНИ најсреќен месец за овие ТРИ хороскопски знаци

Според предвидувањата на астролозите, на одредени знаци им се смешка голема среќа, особено кога станува збор за добрата заработка.Според предвидувањата на астролозите, на одредени знаци им се смешка голема среќа,…

Generated by Feedzy
mk_MK