Поп-пејачката Антониа Гиговска се омажи за нејзиниот свршеник Роберт Спасенцовски познат како Џокер. Таа објави фотографии на кои позира во невестински фустан и напиша: „30.04.202023.Официјално мажена“.

Антониа за денот на венчвката одбрала долг бел фустан од тантела со долги ракави.

Се омажи Антониа Гиговска

Инаку пејачката во јануари оваа година, со фотографии од Копаоник објави дека е бремена. По објавувањето на бременоста, таа се повлече од настапите во живо, но и од музичката сцена.
На социјалните мрежи објавува постојано фотографии како ужива во бременоста.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK