Викторија објави гола фотографија од Дејвид Бекам на „Инстаграм“, за неговиот 48 роденден. Бекам позира во бели гаќи целиот мокар, а фотографијата предизвика голем број реакции и коментари.

„Содржина која на сите ни треба и ја заслужуваме. Немој да се срамиш, покажи што имаш и од напред. Фала ти Викторија во името на сите жени на светот. Може ли една на која рацете му се во воздух? Викторија, Бог да те благослави“, биле само некои од коментарите.

Познататa пејачка и модна дизјанерка во интервју откри детали за интимата со сопругот. Таа изјави дека е многу горда што и денес имаат добар секс.
„Мојот сопруг е во многу добра форма. Обично сум гола во кревет, но тој почна да ми купува и долна облека. Што се однесува до неговиот пенис, тој е огромен. Како ауспух од трактор“, изјави Викторија за „Дејли стар“.
Новата фотографија со Бекам за кратко собра 700.000 лајкови, а Викторија објави романтична порака:

Викторија го објави гол Дејвид Бекам: Не се срами, покажи што имаш

„Среќен роденден Дејвид. Те сакаме многу. Ти си најдобриот сопруг и неверојатен татко. Ти си нашето сè“.
За потсетување, двојката се венчаа во 1999 година и имаат четири деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз и ќерката Харпер Севен.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK