Небојша и Оливера Гудељ, родителите на фудбалерот Немања Гудељ, се идните свекор и свекрва на познатата пејачка и наследничка на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ.

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот на Севиља, Немања Гудељ ја заинтригираа јавноста со својата врска уште од самиот почеток а особено сега кога се дозна дека ќе станат родители.
Анастасија моментално е бремена во четвртиот месец, а бебето ќе се роди на почетокот на октомври.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK