Нашата позната фолк-пејачка никогаш не изгледала подобро, а тоа секојдневно го докажува со своите фотографии што ги објавува на својот профил на социјалните мрежи…
Пејачката Сузана Гавазова се врати од Австралија од каде нон-стоп комуницираше со фановите преку социјалните мрежи.

Таа објави неколку снимки од нејзините настапи, но покажа и како заедно со својот сопруг го минува слободното време.
Сепак, пејачката најголемо внимание привлече со објавата на која позираше во црн костим за капење.

Овие нејзини кадри никого не оставија рамнодушен, па Гавазова реши уште еднаш да ги почести своите верни фанови.
Имено таа објави уште неколку снимки на кои позира во костим за капење и покажа дека е во совршена форма.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK