Анастасија Ражнатовиќ ја напушти Севиља. Таа како и вообичаено ги извести своите следбеници дека, додека трае процесот за вадење на документи за престој во Шпанија, отпатувала на одмор во Италија.

Ќерката на Цеца на својот Инстаграм профил објави видео и покажа како ужива во Торино, а глетката од нејзината тераса на плоштадот на овој град многумина остави без зборови.

Инаку, Анастасија е многу активна на Инстаграм, па често споделува фотографии од Шпанија, како од натпреварите на кои го следи своето момче, така и некои моменти од нивниот приватен живот.
Цеца неодамна престојуваше и во Севиља со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а колку уживаат во обиколката на градот со Анастасија покажаа во видеата кои ги споделија.

Ги спакува куферите и замина од Шпанија – еве каде е во моментов бремената Анастасија, тоа што го јаде им е омилено на трудниците

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK