Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ уживаат во Севиља, а фудбалерот се грижи се да биде по вкусот на неговата избраничка. Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ наскоро ќе станат родители. Таа е во петтиот месец од бременоста и треба да се породи во септември, а младиот пар, како што открија, ќе добие наследничка.

Анастасија Ражнатовиќ ужива со Немања Гудељ во Севиља, а сега на социјалните мрежи се појави нивна заедничка фотографија.

Имено, фудбалерот ја изнел на вечера, па тој момент го овековечиле, а сите забележале дека Анастасија во петтиот месец изгледа подобро од било кога.
Анастасија е облечена во костум, додека тој е облечен во маица и фармерки, а позираат прегрнати.

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ уживаат во Севиља, а фудбалерот се грижи се да биде по вкусот на неговата избраничка. Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ наскоро ќе станат родители. Таа е во петтиот месец од бременоста и треба да се породи во септември, а младиот пар, како што открија, ќе добие наследничка.

Анастасија Ражнатовиќ ужива со Немања Гудељ во Севиља, а сега на социјалните мрежи се појави нивна заедничка фотографија.

Анастасија во петтиот месец од бременоста изгледа поубаво од било кога – го прегрна Гудељ, а глетката ги стопи следбениците

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK