Доколку милувате да мајсторисувате, овие трикови ќе ви се допаднат.
Дознајте како, со малку труд и креативност, можете да направите феноменални работи од старите стаклени шишиња.

Кој знае, можеби ќе создадете и мал бизнис од ова.

Трикови за искористување на старите стаклени шишиња

Изгледајте го видеото, но немојте да се задржувате само на овие 5 работи. Обидете се и сами да смислите што сѐ можете да направите со оваа техника.
Совет: Како нож за стакло може да послужи и стара, скршена свеќичка од автомоби

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK