Пејачката Гоца Тржан е позната по својата брутална искреност, а без двоумење споделува детали од приватниот живот. Гоца Тржан отворено зборува за интимните врски

Големината не е важна ако партнерот знае што прави. Кога бев помлада, експериментирав, имав интимни односи на разни места, но најопуштена сум во спалната соба – изјавила таа.

Гледам дека луѓето се уште се згрозени кога некој отворено зборува за интимни врски, но мислам дека тоа е важна тема за сите нас како општество. Родителите треба да разговараат со своите деца за тоа за да не се случат подоцна некои работи кои се многу потешки за поднесување – додаде таа во таа прилика.

Пред се мислам на абортуси и слично. Нашите деца се необразовани, па не е чудно каква е статистиката. На крајот на краиштата, нема ништо лошо во чекањето. Врската е најдобра во подоцнежните години, за мене е најдобра после четириесет. Некако жените тогаш знаат што сакаат најдобро и не се согласуваат на ништо и на се – заклучила тогаш Гоца

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK