На социјалните мрежи како цунами се шири видео на кое наводно се гледа како лекар и медицинска сестра имаат интимни односи во болница во Перу.

ДОКТОР И СЕСТРА ФАТЕНИ СРЕДЕ ЖЕШКА АКЦИЈА: Пациентите гледаат низ стакло и не можат да поверуваат што се случува (ВИДЕО)

Локалните медиуми јавуваат дека експлицитната глетка е снимена во итната медицинска помош во болницата во градот Пијур на северозапад од земјата.

Докторот е фатен во интимна врска со медицинска сестра пред пациенти кои чекаат помош – вели авторот на видеото.

Коментарите само продолжуваат да се слеваат. Повеќето го осудуваат однесувањето на лекарите и медицинските сестри.

Нека одат во хотел – вели еден корисник.Отидоа предалеку – додаде друг корисник.

Болницата не ја објави експлицитната сцена во текот на работното време.

Засега не се знае точно кога е направена снимката.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK