Горда на својот изглед покажа како изгледа во костим за капење и ги воодушеви сите
Како наближува топлата сезона, така и на социјалните мрежи познатите дами се почесто објавуваат фотографии во костими за капење

Една од нив е и пејачката Крстиња Матановиќ, поранешната Гранд ѕвезда која се прослави со своето учество во ова популарно шоу.

Таа првите летни денови ги дочека на црногорското приморје, па веднаш се пофали со неколку фотки на социјалните мрежи.
Таа позираше во црно костим за капење, а нејзините бројни фанови и порачаа дека изгледа прекрасно во ова издание.

Имено, Крстиња по операцијата на смалување на желудникот и затегнувањето на кожата ослабна речиси 100 килограми и денес изгледа непрепознатливо. Пејачката кога прв пат се појави во „Ѕвездите на Гранд “изгледаше многу поразлично и имаше дури 160 килограми, а по трансформацијата што ја направи и откако ослабна изгледа како никогаш досега.
Таа сега е презадоволна од својот изглед, но и од тоа што постојано добива позитивни коментари од фановите на социјалните мрежи.

Како што самата вели сега сите и аплаудираат, посебно на нејзината решеност и упорност, а таа отсекогаш отворено зборувала за тоа.
Како оваа неверојатна дама изгледаше некогаш, а како изгледа сега, погледнете во продолжение:

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK