Фудбалерот и репрезентативецот на Србија, Немања Гудељ во понеделникот објави дека заедно со Анастасија Ражнатовиќ го загубиле бебето во петтиот месец од бременоста.

По овие тажни вести многу корисници на социјалните мрежи упатиле утешни зборови и охрабрувања за двајцата.
Сега се огласи и неговиот брат Драги кој на својот Инстаграм профил сподели фотографија од Немања на која се гледа како ја држи раката крената кон небото.

ДОДЕКА ВЕЉКО И ЦЕЦА МОЛЧАТ СЕ ОГЛАСИ И БРАТОТ НА ГУДЕЉ – тешките зборови и особено фотографијата ќе ја докрајчи Анастасија

-Знам дека ќе не гледа сите од горе, напиша тој и додаде емотикони со ангелче и срце.
Инаку српските медиуми пишуваат дека Анастасија ќе се врати дома во Белград во недела по тешкиот период кој тешко го преживува.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK