Лила Филиповска: Не можат да ти го копираат духот!
Водителката и најпопуларна инфлуенсерка во Македонија, Лила Филиповска, вчера се забавувала во диско клуб. Облечена во модерна црна свечена маичка , со прекрасна шминка, истакнати очи и со кармин во секси црвена боја , оваа дама се издвојува од сите.

Таа објави видео на инстаграм профилот и на објавата напиша:
„But they can’t copy your spirit !!!“ (Но, не можат да ти го копираат духот!)

На ЛИЛА не ѝ пречи да ја КОПИРААТ! Оваа шминка најдобро ѝ стои, нели?

И навистина, голем број девојки во Лила гледаат идол, нејзиниот стил на облекување ја диктира модата кај многу жени.
Tаа многу пати преку медиумите кажала дека тоа не и пречи, напротив, ја радува што е нечија инспирација, но со ова видео нагласува дека никој не може да и го копира нејзиниот дух.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK