Американскиот рапер Канје Вест и неговата нова сопруга Бјанка Ценсори не престануваат да го привлекуваат вниманието во јавноста, но едно од нивните последни појавувања ги надмина сите претходни.

46-годишниот Канје и 28-годишната Бјанка биле фотографирани при доаѓање во една црква во Лос Анџелес, а она што ги привлекло сите погледи биле нивните бизарни аутфити.
Тој носел црна маица со кратки ракави на која пишувало „полиција“ на германски јазик, хеланки и чорапи. Меѓутоа, комбинацијата на Бјанка ги остави сите без текст – била прекриена со полупроѕирна црна ткаенина со предимензиониран детаљ околу вратот, додека на нозете носела чизми со висока потпетица.

Канје Вест и неговата сопруга се појавиле во црква во бизарни изданија: Раперот одел бос, а таа носела морбидна креација

Новата сопруга на контроверзниот американски рапер денес изгледа сосема поинаку од тоа како изгледала пред врската со него, а нејзината драстична трансформација докажува дека е целосно под негово влијание, тврдат странските експерти.
Со оглед на тоа што таа ги полни насловните страници и на социјалните мрежи се водат расправи за нејзиниот изглед, тешко е да се негира фактот дека таа изгледа прилично поинаку откако се омажи за него.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK