Поранешната учесничка во „Задруга“ Ана Кораќ вчера го прослави својот 29-ти роденден, па по тој повод организираше забава за пријателите.

Ана и нејзиниот партнер кој го крие од јавноста приредиле забава за паметење, па во тајност ја ангажирале пејачката Јелена Розга.

Таа на старлетата и ги пееше омилените песни како би и ја разубавела вечерта, пренесуваат српските медиуми.
Таа на Инстаграм објави и неколку фотографии од прославата, но и видеа како навистина била атмосферата само за одреден број на луѓе.

Она што е посебно интересно е тоа што меѓу фотографиите се најде и нејзиниот партнер на кого му роди и дете.
На сите фотографии неговото лице е прекриено со стикери, а на една под фотографиите откри дека тоа и е сопругот.

„Мојот маж“, напиша таа.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK