Младата поп ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ на крајот на мај го загуби бебето во петтиот месец од бременоста, а оваа тажна вест ја соопшти нејзиното момче Немања Гудељ.

По оваа трагедија ќерката на Цеца ги деактивираше социјалните мрежи, а во јавноста првпат е видена на стадионот во Унгарија каде го бодреше Немања во натпреварите во Лигата на Европа.
По ова таа допатува во Белград, но на кратко, а потоа заминала за Требиње, родното место на таткото на Немања Гудељ.

ГО ПОСЕТИЛЕ ВО ТАЈНОСТ ОВА СВЕТО МЕСТО НА КОЕ ОДАТ СИТЕ ШТО НЕМААТ ДЕЦА – Анастасија и Немања се вратија од Шпанија и веднаш заминаа тука!

Сега на социјалните мрежи се појавија и фотографии од фановите кои се сликале со неа во манастирот Острог во Црна Гора.
Таа и фудбалерот го посетиле ова свето место во тајност како би го пронашле мирот по болното искуство кое го преживеаја.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK