Поп-пејачката Антониа Гиговска позираше сосема гола во деветтиот месец од бременоста. Антониа пред извесно време го откри и полот на бебето, а сега, со новата фотосесија, му посвети нежна порака на неродениот син.

„Бремена 36 недели. Малечко мое. Се ближи крајот. Поминавме многу заедно, а тек што нѐ чека. Бројам ситно да те гушнам. Знаеш дека сме посилни од сѐ! Знам дека ќе бидеш мојот борец, мојот силен, мојот крал. Моја копија. Те сакаме“, напиша пејачката.
Гиговска и нејзниот сопруг, музичарот Роберт Спасенцовски го чекаат свето прво дете. Тие се венчаа на 30 април, а набрзо го открија и полот на бебето – објавија дека ќе добијат син.

Антониа Гиговска позираше сосема гола во деветтиот месец од бременоста

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK