Голема благодарност до целиот тим од Клиниката ZAN MITREV за феноменалната грижа и посветеност кон пациентите, Посебна благодарност до Др. Кристијан Писевски за професионалноста и ажурноста. Мими без тебе ништо, фала ти за се ПС: Ја сум одличен се е во ред ич да не ме мислите, ќе ве “малтретирам” уште долго по се изгледа, напиша Панчо на Фејсбук.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK