Нашата Прва дама ги воодушеви сите.
Сопругата на претседателот Стево Пендаровски, Елизабета Ѓоргиевска, во уште едно беспрекорно модно издание.

Таа како и секогаш знае да ги воодушеви сите со својот елегантен моден избор, а така беше и овој пат.

Имено, Првата дама на Македонија се појави на еден настан за подигање на свеста за редовно посетување на дерматолог, превенција и рано откривање на меланомот облечена во бело од глава до пети.
Во прашање е креација со долги ракави зачинета со „хеклани“ детали, која Бети ја носеше со тенок ремен во беж нијанса.

Првата дама на Македонија во издание со кое ги мами погледите – овој детаљ е хит во светот на модата

Нашите политичарки ретко ги гледаме во вакво издание, но не и првата дама – Елизабета со само еден детаљ ги воодушеви сите
Македонската прва дама се појави и му го украде шоуто на претседателот Пендаровски – фатално издание што ќе го засакате на прв поглед!

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK