Дизајнерката Маријана Матеус, инаку бивша жена на фудбалската легенда Лотар Матеус, била спремна во јавноста да пушти експлицитно видео, но се откажала кога добила „пристојна“ сума.

Маријана наводно го снимала сексот со познат фудбалер кој игра во Англија, а откако ставиле крај на врската почнала да го уценува со видеа и фотографии.

Маријана Матеус добила 100.000 и скапоцен автомобил да молчи дека имала афера со оженет фудбалер

Фудбалскиот луб во кој игра нејзиниот екс љубовник и дал 100 000 евра и џип мерцедес за да молчи. Инаку, тие биле една година во тајна секс – комбинација, која се завршила откако фудбалерот дознал дека неговата сопруга е бремена по трет пат. Тогаш всушност и настанала целата гржва, од која Маријана добро профитирала.

А се почнало кога Маријана, тврдат добро известени извори, му се заканила дека ќе објави нивно видео и фотографии. Тој освен што е во брак во моментот бил и еден од најплатените играчи, па не смеел да си дозволи таков скандал. Нервозата кај играчот брзо ја забележале и во клубот, а на водечките луѓе морал да им признае што му се случува.

Инаку, фудбалерот е мошне ценет на теренот и во тоа време бил еден од водечките играчи од Србија во Англија па тренерите никако не сакале да дозволат да пукне брука и да му пропадне сезоната, па ја подмириле Маријана. Снимка за ќеш и автомобил!

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK