На социјалните мрежи беше објавено видео од Ана Николиќ на кое се гледа како нејзиното лице е уништено. Во спотот пејачката бара и да и пратат пари бидејќи на сметката има само 100 динари.

Гледаш ли дека имам кратери на лицето? Ова почнува да биде кошмар. Не можам да го прикријат ова. Имам 100 динари на сметката, те молам направи нешто за мојата младост. Не можам да направам ништо за да снимам вака. Не можам ни самиот да го покријам ова, а нема шанси. И од лутина и нервоза, погледнете како ми изгледа ова. Ова е пекол, ноќна мора – рекла Ана цело време покажувајќи ги раните на лицето.

qq pic.twitter.com/alKwbgI0rX

— Miloš (@_mkmz_) July 1, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK